وبلاگicon
تور,سفر,ایرانگردی,طبیعت گردی,جهان گردی,کوهنوردی
X
تبلیغات
زولا

تور,سفر,ایرانگردی,طبیعت گردی,جهان گردی,کوهنوردی
به رسمیترین سایت گردشگری ایران خوش آمدید

پیش بینی وضع هوا

با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.mountain-forecast.com وضعیت آب وهوا را در بازه‌ی زمانی 6 روزه در بیش از 3300 کوه دنیا در محدوده‌های ارتفاعی مختلف مشاهده نمایید. جالب است بدانید داده‌های هواشناسی برخی از قله‌های فلات ایران نیز در این پایگاه در دسترس هستند.
اطلاعات مفید راجع به شرایط آب و هوا در کوهستان توچال را به زبان فارسی می‌توانید هر هفته اینجا مشاهده نمایید. این اطلاعات چهارشنبه‌ی هر هفته روی پایگاه اینترنتی سازمان مدیریت بحران شهر تهران قرار می‌گیرد و گویای شرایط جوی در روز‌های پنج‌شنبه و جمعه‌ی همان هفته است.
پایگاه اینترنتی Havairan.comاولین پایگاه ایرانی اطلاع‌رسانی درباره ‌ی وضعیت آب و هوای شهرهای ایران می‌باشد. از طریق این پایگاه امکان اطلاع از پیش‌بینی 5 روزه‌ی وضعیت جوی 70 شهر ایران وجود دارد.
شما می توانید پیش بینی وضع هوای 3 روز آینده کوه دماوند را در ارتفاع 4147 متری، ارتفاع 4909 متری و همچنین در قله (5671 متر)، در سایت snow-forecast.com ببینید.
همچنین پیش بینی وضع هوای 3 روز آینده کوه توچال در ارتفاع های 1382 متری، 2897 متری و همچنین قله (3962 متر)، نیز در این سایت درج شده است.
در صورتی که مایلید از پیش بینی وضع هوای 6 روز آینده مطلع شوید یا از سرویس های دیگر سایت فوق استفاده کنید، به آدرس www.Snow-Forecast.com مراجعه کرده و در این سایت عضو شوید.

پیش بینی وضع هوای 15 روز آینده به همراه نقشه های ماهواره ای وضعیت هوا و مطالب دیگر مرتبط با هواشناسی را می توانید در سایت AccuWeather.com بیابید. همچنین فهرستی از شهرهای جهان، و پیش بینی وضع هوای آنها در این سایت آمده است.

موضوعات وب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 72442تور

download

سفر

سایت ما

حسین شارعی

مسافرت

طبیعت